Okna PCV Vetrex, drzwi, żaluzje - STOPLAST Łódź Autoryzowany
przedstawiciel
Vetrex

Okna energooszczędne VETREX

Oferujemy Państwu okna producenta VETREX.
Doradztwo, montaż i gwarancja jakości to atuty naszej firmy.

Bramy garażowe

Bramy garażowe, montaż, doradztwo, profesjonalne wykonanie.

04.01.2018 r.

NOWOROCZNA PROMOCJA OKIEN PCV VETREX

Wraz z nowym rokiem ruszyła promocja najlepszych na rynku okien PCV Vetrex, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. W jeszcze niższej cenie znajdą Państwo energooszczędne okna PCV, w tym również okna przesuwne hst Vetrex.

więcej...
10.12.2017 r.

Okno Vetrex V76 – precyzyjne dopasowanie do Twoich potrzeb.

Nowość w portfolio producenta Vetrex - okno V76 pozwoli na precyzyjne dopasowanie okna PCV do indywidualnych potrzeb inwestorów podczas końcowego wyposażenia domów w stolarkę okienną.

więcej...
01.06.2017 r.

Rusza wakacyjna promocja

Od 1 czerwca br. rusza specjalna promocja cenowa produktów Vetrex, która będzie dotyczyć wybranego asortymentu. Do końca lipca klienci będą mogli skorzystać ze specjalnych pakietów „Korzystna Cena” i „Bezpieczeństwo”. Pierwszy z nich zawiera rabaty na zakup stolarki PVC – promocją objęta będzie m.in. stolarka okienna V82 Modern Design, VR90 Synergy, czy V70 Optimal Black oraz wiele innych.

Drugi pakiet został stworzony z myślą o zapotrzebowaniu na rozwiązania antywłamaniowe. Promocja dotyczyć będzie m.in. okuć antywłamaniowych, kontaktronów Safe+, czy klamek Swing z kluczem. Pakiety promocyjne można będzie łączyć, dzięki czemu koszt wymiany stolarki okiennej ulegną

więcej...
10.11.2016 r.

Badania potwierdzają - okna Vetrex Premium V90+ produktami nie do pobicia!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz wielokrotnie nagradzany system V90+ uzyskał doskonały wynik w Konsumenckim Teście Okien Pro Quality, zorganizowanym przez portal oknotest.pl. Jego celem było określenie jak długo pod wpływem czasu i użytkowania, parametry okien utrzymają się na poziomie deklarowanym przez producenta.

więcej...
11.04.2014 r.

Witamy na naszej nowej stronie internetowej

W odpowiedzi na potrzeby klintów przedstawiamy naszą nową stronę internetową, na której możecie się Państo zapoznać z naszą ofertą. W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

więcej...
STOPLAST

ul. Kwiatowa 10 94-227 Łódź
tel. 609 560 651

stoplast@wp.pl

Autoryzowany przedstawiciel firmy Vetrex

FORMULARZ
KONTAKTOWY
Okna STOPLASTSTOPLAST Łódź
Łódź, ul. Kwiatowa 10
tel. 609 560 651