0
Stoplast Łódź na Facebook

Badania potwierdzają - bezkonkurencyjne okna Vetrex Premium V90+

Wielokrotnie nagradzany system Vetrex V90+ uzyskał doskonały wynik w Konsumenckim Teście Okien Pro Quality, organizowanym pod okiem portalu oknotest.pl. Celem testu było określenie jak długo pod wpływem czasu i użytkowania, parametry okien utrzymają się na poziomie deklarowanym przez producenta. Dostępne w naszym sklepie okna PCV Vetrex V90+ spełnił nasze wszystkie oczekiwania uzyskując najlepszy wynik.

Okna Vetrex V90+

System, na który składają się okna PCV Premium Vetrex V90+, to odzwierciedlenie wszelkich osiągnięć w dziedzinie stolarki okiennej. Energooszczędne i funkcjonalne okna doskonale sprawdzą się w każdych warunkach i wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością oraz szczelnością, bijąc na kolana inne okna PCV dostępne na łódzkim rynku. Ten trzykrotny zwycięzca nagrody Jakości Roku subtelnie wtopi się w aranżację wnętrza dzięki niewidocznemu okuciu ROTO NT DESIGNO. Okna V90+ utrzymają ciężar nawet 150 kg skrzydła okiennego, dzięki czemu zapewnisz sobie lub swojej rodzinie wysoki poziom bezpieczeństwa. Tak dobre okna PCV, jakimi są okna Vetrex V90+ to gwarancja jakości przez długie lata.

Vetrex - okna premium

Produkt, jakim są okna PCV, musi być trwały i solidny. Czas oraz sposób eksploatacji okien istotnie wpływa na ich żywotność, dlatego tak ważna jest dbałość o precyzję wykonania funkcjonalnych systemów okiennych. Wielokrotny lider Rankingu Pro Quality to produkt, który pozwoli Ci zachować efekt "nowego okna" pomimo długotrwałej eksploatacji. System Vetrex V90+ wyróżnia się wysoką jakością użytkową.

Próba konsumencka okien PCV Premium Vetrex udowodniła, że V90+ to bezkonkurencyjny produkt w Łodzi i nie tylko. Konsumencki Test Okien Pro Quality pozwala określić pierwotne wartości i klasy podstawowych właściwości użytkowych onka, a także umożliwa praktyczne sprawdzenie, na ile warunki oraz sposób eksploatacji wpływają na zmiany tych wartości i klas w określonym czasie. Jakie wyniki uzykały okna Vetrex V90+? Sprawdź szczegółowe wyniki badania na stronie oknotest.pl i przekonaj się, dlaczego powinieneś wybrać okna premium Vetrex!

Powrót
Poczytaj więcej

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X