0
Stoplast Łódź na Facebook

Cal

Drzwi zewnętrzne CAL

CAL to producent stolarki drzwiowej rozpoznawalny z połączenia innowacyjności technologicznej z niezwykle modnym designem. Od lat tworząc swoje modele drzwi zewnętrznych CAL, bierze pod uwagę nie tylko oczekiwania stawiane przez rynek i klientów, ale również aspekt ekologiczny. Tworzone przez CAL zewnętrzne drzwi drewniane są w stu procentach z odnawialnego i ekologicznego surowca, jakim jest wysokogatunkowe drewno dębowe z certyfikowanych lasów.

Drewniane drzwi zewnętrzne CAL

Drewniane drzwi zewnętrzne CAL to szeroka gama zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych w swoim designie modeli opartych na innowacyjnych systemach antywłamaniowych oraz energooszczędnych. Gwarantuje to bezpieczeństwo, jak i również wysokie parametry użytkowe zewnętrznych drzwi drewnianych CAL niezależnie od miejsca ich montażu. Jest to stolarka drzwiowa, która mimo stworzenia z naturalnego materiału, jakim jest drewno, odporna jest na niekorzystne warunki klimatyczne i włamania, a jednocześnie przyczynia się do zwiększenia energooszczędności każdego domu.

Marka CAL od ponad 30 lat tworzy drzwi zewnętrzne drewniane, które swoją jakością, a także niezwykle efektownym aspektem wizualnym podbijają rynek stolarki drzwiowej. Wybierając zewnętrzne drzwi drewniane CAL, każdy model można spersonalizować pod swoje oczekiwania kolorystyczne, wymiarowe, czy też pod względem akcesoriów i dodatków. Jest to więc stolarka drzwiowa, która doskonale wpasuje się w dowolną elewację budynku.

Inne produkty z wybranej kategorii

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X