0
Stoplast Łódź na Facebook

Wikęd

Drzwi zewnętrzne Wikęd

Wikęd to producent drzwi zewnętrznych, który od lat oferuje na rynku najwyższej jakości stolarkę drzwiową charakteryzującą się wysokimi parametrami użyteczności oraz izolacyjności akustycznej i termicznej. Są to więc drzwi doskonałe do montażu zarówno w domach, jak i budynkach publicznych, komercyjnych. Dzięki szerokiej ofercie drzwi zewnętrznych Wikęd marka umożliwia dopasowanie drzwi do własnych oczekiwań nie tylko wizualnych, ale i również jakościowych, co sprawia, że jest to wybór, który bez trudu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Stalowe drzwi zewnętrzne Wikęd

Stalowe drzwi zewnętrzne Wikęd to doskonałe połączenie jakości, funkcjonalności oraz atrakcyjności pod względem wizualnym, jak i cenowym. Wszystkie drzwi Wikęd cechują się solidną, masywną konstrukcją skrzydeł drzwi, zwiększając ochronę przed włamaniem, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów antywłamaniowych są to niezwykle bezpieczne zewnętrzne drzwi stalowe.

Marka Wikęd pozwala na dowolną personalizację poszczególnych detali oferowanych drzwi zewnętrznych. Klienci mogą wybierać spośród rodzajów linii, kolorystyki, modelu przeszkleń i okuć, czy też innych akcesoriów. Dzięki tak ogromnym możliwościom są to stalowe drzwi zewnętrzne, które bez trudu dopasują się do dowolnej elewacji budynku oraz aranżacji wnętrza.

Inne produkty z wybranej kategorii

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X