Okna PCV Vetrex, drzwi, żaluzje - STOPLAST Łódź Autoryzowany
przedstawiciel
Vetrex

Okna energooszczędne VETREX

Oferujemy Państwu okna producenta VETREX.
Doradztwo, montaż i gwarancja jakości to atuty naszej firmy.

Bramy garażowe

Bramy garażowe, montaż, doradztwo, profesjonalne wykonanie.

Jak udekorować drzwi na święta?

Jak udekorować drzwi na święta?

Boże Narodzenie to czas, w którym chcemy, aby nasz dom w całości zdobiony był dekoracjami, wprowadzającymi świąteczny klimat. A skoro okna są już udekorowane, to może warto zastanowić się nad drzwiami?

Ozdoby na drzwi w świątecznym klimacie

W ofercie sklepów można znaleźć masę świątecznych ozdób na drzwi. Dzięki różnorodności dekoracji każdy może wybrać odpowiednią dla siebie. Najczęściej jednak decydujemy się na klasykę gatunku, czyli świąteczny wieniec lub girlandę na drzwi, szczególnie drzwi zewnętrzne. Stworzone z jodły, sosny, korków od wina, czy innych elementów girlandy i wieńce doskonale ozdobią drzwi, wyróżniając je na tle sąsiednich!

Dekoracja drzwi wewnętrznych

Drzwi wewnętrzne również mogą zostać ozdobione dekoracjami świątecznymi. Oprócz girland i wieńców w sklepach znajdziemy szeroką ofertę naklejek na ramę. Ponadto świetnym pomysłem będzie np. dekoracja drzwi lampkami choinkowymi, czy lampkami na drucie.

A może świąteczna wycieraczka?

Jeśli pragniemy zainwestować w dekorację, która będzie również funkcjonalna to warto zastanowić się nad nową wycieraczką. Na szczęście w tym roku wycieraczki z motywem świątecznym są niezwykle popularne, dlatego bez trudu można znaleźć je w każdym większym markecie wnętrzarskim. Wszelkie napisy Wesołych Świąt, Merry Christmas, czy motywy postaci jak renifery, mikołaje i bałwany na pewno będą wprawiać wchodzących do domu gości w świąteczny klimat.

STOPLAST

ul. Kwiatowa 10 94-227 Łódź
tel. 609 560 651
tel. 42 655 20 50

stoplast@wp.pl

Autoryzowany przedstawiciel firmy Vetrex

FORMULARZ
KONTAKTOWY
Okna STOPLASTSTOPLAST Łódź
Łódź, ul. Kwiatowa 10
tel. 609 560 651
tel. 42 655 20 50