0
Stoplast Łódź na Facebook

Profesjonalny montaż

Prawidłowy montaż jest równie istotny jak wybór wysokiej jakości okien. tylko gdy zadba się o obie te kwestie, można cieszyć się ich trwałym pięknem i funkcjonalnością.

Dzięki autoryzowanym specjalistom Vetrex możesz mieć pewność, że Twoja stolarka okienna zostanie zamontowana tak, by w pełni wykorzystać jej potencjał.

 • Montaż standardowy - na pianę

  Montaż standardowy - na pianę

  Najtańszy typ montażu, niegwarantujący szczelności na wodę, powietrze i parę wodną.

 • Montaż warstowy z energooszczednym podkładem podparapetowym

  Montaż warstowy z energooszczednym podkładem podparapetowym

  Typ montażu, który zapewni maksymalną szczelność na wodę, powietrze czy parę wodną, a tym samym pozwoli w pełni cieszyć się energooszczędnością. Podkład pełni funkcję izolacyjną, skutecznie przeciwdziałającą utracie ciepła.

 • Montaż w strefie izolacji termicznej - konsole mowo

  Montaż w strefie izolacji termicznej - konsole MOWO

  Najbardziej zaawansowany sposób montażu stolarki okiennej, która jest osadzana nie w ścianie, a w ociepleniu budynku. Dzięki temu rozwiązaniu zużyjesz mniej energii na ogrzewanie.

 • Montaż w strefie izolacji termicznej - konsole stalowe

  Montaż w strefie izolacji termicznej - konsole stalowe

  Zaawansowany system montażu stolarki okiennej, która jest osadzana nie w ścianie, a w ociepleniu budynku, z użyciem stalowych konsol. Zapewnia niższe zużycie energii na ogrzewanie.

 • Poszerzenia

  Poszerzenia

  Profile poszerzające są doskonałym uzupełnieniem poprawnie wykonanego montażu stolarki okiennej. Gwarantują nie tylko szczelność i wynikające z niej najwyższe parametry izolacji termicznej, lecz również bezpieczeństwo stabilnie podpartej konstrukcji.

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X