Okna PCV Vetrex, drzwi, żaluzje - STOPLAST Łódź Autoryzowany
przedstawiciel
Vetrex

Okna energooszczędne VETREX

Oferujemy Państwu okna producenta VETREX.
Doradztwo, montaż i gwarancja jakości to atuty naszej firmy.

Bramy garażowe

Bramy garażowe, montaż, doradztwo, profesjonalne wykonanie.

Montaż okien Vetrex – Stoplast Łódź

Okna Vetrex to wysokiej jakości produkty, które dzięki różnorodności systemów pozwalają na dopasowanie okien PCV do indywidualnych potrzeb. Jednak, aby zachować najwyższą jakość, jaką prezentują okna Vetrex, muszą być one profesjonalnie zamontowane przez doświadczonych monterów.

Dla Klientów z Łodzi i okolic zdecydowanych na zakup naszych okien firmy Vetrex oferujemy usługę ich montażu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i szeroki zakres wiedzy na temat stolarki okiennej, dzięki czemu profesjonalnie zamontujemy wybrane przez Państwa okna PCV Vetrex zachowując ich wszelkie parametry techniczne, w tym szczególnie ważne parametry energooszczędności.

Montaż okien PCV w Łodzi z naszą firmą to gwarancja profesjonalizmu. Szybko i sprawnie wymienimy stare okna drewniane lub PCV na nowe marki Vetrex oraz wykonamy obróbkę tynkarską uzupełniając dziury powstałe podczas demontażu okien (nie wykonujemy gładzi). Do montażu okien PCV wykorzystujemy sprzęt, jak i produkty cenionych marek, które zapewnią trwałość, a także wytrzymałość stolarki okiennej, tak aby mogła ona służyć Państwu przez wiele lat.

W swojej ofercie posiadamy:

  • standardowy montaż okien PCV z mocowaniem i pianą,
  • szczelny montaż okien z dodatkowymi taśmami.

Cena montażu okien Łódź

Nasza firma ustala ceny montażu okien PCV w Łodzi w zależności od gabarytów okna. Cena ustalana jest indywidualnie dla każdego Klienta.

Ponadto dokonujemy bezpłatnych pomiarów dla Klientów w 100% zdecydowanych na zakup i montaż okien PCV marki Vetrex w naszej firmie. Usługa wykonywana jest po przesłaniu przez Klienta szacunkowych wymiarów okna lub projektu domu, zaznaczeniu wybranego profilu, koloru oraz rodzaju montażu. Po przygotowaniu oferty i zaakceptowaniu jej przez Klienta możemy dokonać pomiaru.

Zapraszamy do kontaktu.

Stoplast
ul. Kwiatowa 10 94-227 Łódź
tel. 609 560 651
tel. 42 655 20 50
e-mail: stoplast@wp.pl

STOPLAST

ul. Kwiatowa 10 94-227 Łódź
tel. 609 560 651
tel. 42 655 20 50

stoplast@wp.pl

Autoryzowany przedstawiciel firmy Vetrex

FORMULARZ
KONTAKTOWY
Okna STOPLAST ŁódźSTOPLAST Łódź
Łódź, ul. Kwiatowa 10
tel. 609 560 651
tel. 42 655 20 50