Okna PCV Vetrex, drzwi, żaluzje - STOPLAST Łódź Autoryzowany
przedstawiciel
Vetrex

Okna energooszczędne VETREX

Oferujemy Państwu okna producenta VETREX.
Doradztwo, montaż i gwarancja jakości to atuty naszej firmy.

Bramy garażowe

Bramy garażowe, montaż, doradztwo, profesjonalne wykonanie.

Jakie osłony okienne wybrać?

Jakie osłony okienne wybrać?

Zima nareszcie minęła i czeka nas słoneczny czas letni. To dobry moment, żeby wyposażyć swój dom w osłony okienne. Jeśli zastanawiasz się, które będą najbardziej odpowiednie dla Twoich wymagań, przedstawiamy typy osłon i ich specyfikę.

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne cechują się wielofunkcyjnością. Nie tylko doskonale zabezpieczają przed słońcem i hałasem, ale również zatrzymują w domu ciepło i chronią przed włamaniem. Dobrze wygłuszają też wiatr. Dobrze zamontowane rolety zewnętrze poruszają się cicho i lekko, co zapewniają gumowe uszczelki.

Żaluzje aluminiowe

Pomimo wieloletniej kariery, klasyczne żaluzje alumioniowe nadal są jedym z popularniejszych rodzajów osłon okiennych. Pozwalają na dozowanie promieni słonecznych, co można regulować z wnętrza domu. Są prostym i bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem do każdego pomieszczenia.

Moskitiery

Zbliża się lato, rośliny budzą się do życia, a wraz z nimi zwierzęta i owady. Jak zapobiec ich wchodzeniu do Twojego domu? Moskitiery są robione na specjalne zamówienie i stanowią idealną opcję dla osób nie znoszących owadów w pomieszczeniach. Skutecznie chronią przed dostaniem się insektów do wnętrza, nie ograniczając przy tym nasłonecznienia pomieszczenia. Nie utrudniają cyrkulacji powietrza. Łatwo można je zamontować przy pomocy bezinwazyjnych uchwytów.

STOPLAST

ul. Kwiatowa 10 94-227 Łódź
tel. 609 560 651
tel. 42 655 20 50

stoplast@wp.pl

Autoryzowany przedstawiciel firmy Vetrex

FORMULARZ
KONTAKTOWY
Okna STOPLASTSTOPLAST Łódź
Łódź, ul. Kwiatowa 10
tel. 609 560 651
tel. 42 655 20 50